Yüksek Güvenlikli Kilit

Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, işyerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi yüksek güvenlikli kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Çilingir Evi firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız.

Kapınızda güvenli bir kilit sistemi varsa kapı zorlandığında, kapının dışında kalan barelin ucu kırılır. Diğer kısmı da içeride kaldığı için ulaşılamaz ve kilidin açılması imkânsızlaşır. Ancak kilit sistemi monte ettirmek için profesyonel hizmet veren çilingirleri tercih etmelisiniz. Daha ucuz olsun diye bu işi ek iş olarak yapanlara kilit taktırmamalısınız. Ucuza mal olsun derken çok daha büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Son yılların en güvenli ürünü ise yüksek güvenlikli silindir oldu. Ünlü kilit firmaları yüksek güvenlikli silindirlerle tüketicilerin yüksek güvenlik beklentilerine en iyi cevabı veriyor. Silindir özel olarak hazırlanmış döküm çelik malzemeden yapılmaktadır. Yüksek dirençlidir ve her türlü kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlamaktadır.

Bahçelerde, bisiklet veya motosikletlerin bırakıldığı yerlerde asma kilitler de çok kullanılır. Ancak eski tip asma kilitlerin açılması çok kolaydır ve hırsızlar bu kilitleri birkaç saniyede açarak değerli eşyalarınızı çalabilir. Ama yeni üretilen yüksek güvenlikli asma kilit çeşitleri hırsızlığın önlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Kayar milli pirinç asma kilit kancalarının eksilmesi mümkün değildir. Marelli asma kilitler ise birkaç kurcalamadan sonra çok yüksek düzeyde ses çıkarmaya başlar ve hırsız oradan uzaklaşmak zorunda kalır. Yaşam alanlarınızda güvenli ortamın sağlanması için öncelikle kaliteli markaların kilitlerini tercih etmelisiniz. Ayrıca kilit montajını profesyonel çilingirlere yaptırmalısınız. Çilingir Evi firmamız kaliteli ve tanınmış markaların kilit sistemlerinin montajını yapmaktadır. Şehrin neresinde olursanız olun kilit montaj işleri için bizi arayabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel personelimizle en hızlı şekilde montaj hizmeti vermekteyiz.