Yale Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Yale Kilit ülkemizde ve dünyada milyonlarca evi ve işyerini koruyan bir kilit firmasıdır. Günün ihtiyaçlarına uygun geliştirilen kilit çeşitleri her türlü mekânın korunmasında önemli rol oynar. Kapılar ne kadar sağlam olursa olsun yüksek güvenlikli bir kilit sistemi yoksa istenen koruma sağlanamaz. Hırsızlar da birçok kilit sistemini devre dışı bırakmayı başarabiliyor ve hırsızlığı gerçekleştiriyor. Ama dünya çapındaki bazı kilit markaları gibi yale kilit de yüksek güvenlikli kilitlerle hırsızların işini zorlaştırıyor ve en iyi korumayı sağlıyor. Ayrıca gelişmiş servis ağı sayesinde yale tüketicileri sorunlarına en hızlı çözümü buluyor. Yale kilit çilingir hizmeti veren Çilingir Evi firmamız hem yale kilit satışları yapmakta hem de montaj ve tamir hizmeti vermektedir.

Çilingir Evi olarak geniş bir hizmet alanımız bulunuyor. Ev ve işyeri kapı açma, pimapen, ahşap, çelik kapı açma, kasa açma, oto kapısı açma, amerikan topuzlu kapı açma, şifreli kilit açma ve kilit değişimi, tirajlı kilit değişimi hizmetlerimiz arasındadır. Yale Kilit’in son ürünü parmak izli şifreli dijital gömme kilittir. Hem parmak iziyle, hem kişisel şifreyle hem de sağlam kilit mekanizmasına sahip anahtarla 3 boyutlu güvenlik sağlamaktadır. Hem metal hem de ahşap kapılara uygulanabilir. Sisteme 20 adet parmak izi, 12 adede kadar şifre tanımlanabilmektedir. Alarm ve uzaktan kumanda özellikleri de vardır. Bu güvenliği arttırılmış ürünle eviniz veya işyeriniz daha da güvende olacaktır. Yale kilit servis hizmeti veren Çilingir Evi bu ürünün satış, montaj ve tamir hizmetlerini vermektedir.

Yale dijital kapı kilitleriyle anahtar taşıma derdiniz kalmıyor. Dijital kilide pin kodu girerek evinize veya işyerinize girebiliyorsunuz. Dijital kilit sayesinde anahtar kaybetme sorunu da yaşamıyorsunuz. Eviniz veya işyeriniz için yale kilit kilit değiştirme hizmeti de vermekteyiz. Yale kilit ve anahtarlarıyla ilgili her türlü sorununuzda en hızlı şekilde yanınızda oluyoruz. Haftanın her günü ve günün her saati bizi arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Bunun için uygun fiyat, hızlı ve garantili hizmet ilkesiyle çalışıyoruz. Mobil servis araçlarımızla aradığınız her yere en geç 30 dakika içinde geliyoruz. Deneyimli ve eğitimli servis elemanlarımız kusursuz hizmet vererek her türlü sorunu kolayca çözebiliyor.