Ümraniye Çilingir – Ümraniye Anahtarcı – 7/24 Acil Çilingir Hizmeti

Günümüzün en can sıkıcı problemlerinden biri olan ve dikkatsizlikler, talihsizlikler sonucu insanların başına gelebilen problemlerden biri olan kapıda kalma problemi, insanlara oldukça fazla vakit kaybettirici bir durumdur. Kapı anahtarının kırılması, yamulması, kaybolması veya çelik kapıda meydana gelebilen arızalar gibi sebeplerden ötürü ortaya çıkan kapıda kalma durumunda kesinlikle uzman bir çilingir desteği almak şarttır. İşinde uzman bir çilingir çelik kapıya herhangi bir zarar vermeden kapıyı açmayı başaracak ve kapıda meydana gelebilen arızaları giderecektir. Ümraniye Çilingir servis olarak oldukça can sıkıcı olan kapıda kalma problemini gidermek adına Ümraniye’nin her mahallesine ve bölgesine uzman çilingir hizmeti sunmaktayız. Yılların tecrübesine ve bilgi birikimine sahip usta çilingir ekibimiz ile Ümraniye’nin her bölgesine Ümraniye anahtarcı hizmeti sunmaktayız.  Alanında uzman ve tecrübeli çilingir ekibimiz ile sunduğumuz birçok farklı hizmet sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarmaktayız. Birçok alternatif hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetine had safhada önem vermekteyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

  • Müşterilerimizin acil durumlarını düşünerek Ümraniye acil çilingir hizmetimizi hızlı bir şekilde sunmaktayız.
  • Çelik kapınızın kilit yuvasında meydana gelebilecek küflenme, aşınma ve benzeri problemleri tamir ederek kapınızı tekrar kullanılabilir bir hale getiriyoruz.
  • Çelik kapınızda açılmama gibi durumlar yaşandığında kapıya herhangi bir zarar vermeden kapınızın açılma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Kapınızın anahtarının kaybolması veya zarar görmesi gibi durumlarda yeni bir anahtar oluşturarak size teslim ediyoruz.
  • Kilidinde problem meydana gelen ve açılmayan çelik kasalarınızı kasaya herhangi bir zarar vermeden açıyoruz.
  • Arızalanmış çelik kapı kilitlerinizi değiştirerek yenilenmiş hale getiriyoruz.
  • Anahtar arızası gibi durumlardan dolayı açılmayan oto kapılarınızı, kapıya en ufak bir zarar vermeden açıyoruz.
  • Üst düzey güvenlik önlemleri almak için kapınıza yüksek güvenlikli kilit sistemleri monte ediyoruz. Yüksek güvenlikli kilit silindir ve yüksek güvenlikli asma kilit olmak üzere 2 farklı güvenlik çeşidi sunuyoruz.
  • Yangın kapılarınıza özel olarak müdahale ediyoruz ve yangın kapılarınızda üst düzey güvenlik önlemleri almak adına yüksek güvenlikli kilit sistemleri kurulumu yapıyoruz.
  • Yetki verdiğiniz birçok kilidi açabilmeniz için Master kilit sistemleri kuruyoruz ve tek bir anahtar ile birçok farklı kilidi açabilmenizi sağlıyoruz.