Sur Çelik Kapı Açma – Kilit ve Çilingir Hizmetleri

Sur çelik kapılar inşaat sektöründe en çok tercih edilen kapılar olmaya başladı. Bunun en önemli nedeni hırsızlığa karşı garanti belgesi olmasıdır. Özellikle 2015 yılından sonra üretilen sur çelik kapılar 4 yönden kilitleme sistemine sahiptir ve garanti bu kilit sistemine sahip kapılarda geçerlidir. Dört yönden kilitleme sistemiyle kapılar 14 noktadan kilitlenmektedir. Hırsızlığa karşı yüksek güvenlik sağlayan bu kilit sistemi sayesinde sur çelik kapı müteahhitlerin de tercihi olmaktadır. Apartman kapılarında, daire kapılarında, villa kapılarında sur çelik kapı kullanılması mekân güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Tabi bu yüksek güvenlik anahtar kaybı veya anahtarların içeride kalması gibi durumlarda mekân sahiplerini de korkutur. Çünkü sur çelik kapı açma işlemini herhangi bir çilingir yapamaz.

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde veya içeride unuttuğunuzda mutlaka yetkili servise başvurmalısınız. Aksi halde herhangi bir anahtarcının kapıyı zorlaması kapıya zarar verebilir. Kapının zarar görmesi kilit sistemini de etkiler. Sur çelik kapı kilidi ile ilgili eğitim alan deneyimli çilingirler kapı kilidini kısa sürede açacaktır. Çilingir Evi firmamız sur çelik kapı kilit ve çilingir hizmetleri veren yetkili servis firmasıdır. Deneyimli, eğitimli uzman ekibimizle her türlü kapı kilidi ve anahtar sorununa kesin çözümler sunmaktayız. Kilit montajı, anahtar çoğaltma, kapı açma, kilit değiştirme gibi sur çelik kapılarla ilgili her tür ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Özellikle kilit değiştirme konusunda firmamıza tam olarak güvenebilirsiniz. Yeni taşındığınız evin ya da yeni açtığınız işyerinin kilidini mekân güvenliği açısından değiştirmeniz gerekir.

Sur çelik kapı garantisinin geçerli olması için kilidin yetkili servisten alınmış ve faturasının verilmiş olması gerekir. Ayrıca kilit montajının da yetkili servis tarafından yapılmış olması gerekiyor. Çilingir Evi firmamız sur çelik kapı yetkili servisidir. Sur çelik kapı çilingir hizmetlerini müşteri memnuniyeti hedefiyle vermektedir. Çilingir hizmetlerinde müşteri için önemli olan konulardan biri hizmetin hızlı verilmesidir. Çilingir Evi olarak çilingir hizmetlerini hızlı ve kaliteli vermekteyiz. Aranan tüm adreslere mobil servis araçlarımızla en fazla 30 dakika içinde gidiyoruz. Yapılacak tüm işlemleri kapılara hiç bir zarar vermeden yapıyoruz. Çilingir hizmetlerimizde mesai saati yoktur. Haftanın her günü ve günün her saati hizmet veriyoruz. Sur çelik kapı kullanıcılarına çilingir hizmetleri konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmıyoruz.