Şile Çilingir – Şile Anahtarcı – 7/24 Acil Çilingir Hizmeti

Çelik kapı anahtarının yamulması, kırılması veya kaybolması gibi durumlardan dolayı ortaya çıkan kapıda kalma problemi, oldukça can sıkıcı ve bir o kadarda vakit harcayıcı bir durumdur. Aynı zamanda çelik kapılarda meydana gelen problemlerden dolayı da gerçekleşebilen kapıda kalma durumu, ancak uzman bir çilingir desteği alındığında giderilecektir. İşinde uzman bir çilingir açılmama problemi gösteren kapıya herhangi bir zarar vermeden açılmasını sağlayacak ve çelik kapıda meydana gelen arızaları giderecektir. Şile Çilingir servis olarak kapıda kalma gibi can sıkıcı sorunların üstesinden gelebilmek adına Şile’nin tüm bölgelerine uzman çilingir servisi sunmaktayız. Uzman çilingir ekibimiz ile sunduğumuz çilingir hizmetlerimiz, hızlı bir şekilde müşterilere ulaşmakta ve problemlerle hızlı bir şekilde ilgilenmektedir. Alanında son derece uzman ve yılların tecrübesine sahip çilingir ekimiz ile Şile’nin her bölgesine Şile anahtarcı hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz birçok farklı hizmet sayesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarıyor ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

  • Müşterilerimizin acil durumlarını önemseyerek Şile acil çilingir hizmeti sunuyoruz.
  • Çelik kapınızın kilit yuvasında meydana gelebilen küflenme, aşınma ve benzeri problemlerin üstesinden gelerek çelik kapınızı tekrar kullanılabilir bir hale getiriyoruz.
  • Çelik kapınızın açılmama gibi durumlarında uzman çilingir ekibimiz ile en doğru müdahaleyi yaparak kapınıza herhangi bir zarar vermeden açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Kapınızın anahtarının kırılması, yamulması veya kaybolması gibi durumlarda yeni bir anahtar oluşturarak size teslim ediyoruz.
  • Kilidindeki problemlerden dolayı açılmayan çelik kasalarınıza müdahale ediyor, çelik kasanıza herhangi bir zarar vermeden açılması için gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.
  • Kullanılamaz hale gelen kapı kilitlerinizi değiştirerek tamamen yeniliyoruz.
  • Yangın kapılarınıza özel üst düzey güvenlikli kilit sistemlerinin kurulumunu yaparak güvenliği üst düzeyde sağlıyoruz.
  • Çeşitli sebeplerden dolayı oto kapınızın açılmama gibi durumlarında, kapıya zarar vermeyecek şekilde işlemler gerçekleştirerek oto kapınızı açıyoruz.
  • Çelik kapınıza yüksek güvenlikli asma kilit ve silindir kilit seçeneklerimiz ile yüksek güvenlikli kilit sistemleri montajını yapıyoruz.
  • Bir adet anahtar ile yetkilendirdiğiniz tüm kilitleri açmanıza yarayan Master kilit sisteminin kurulumunu yapıyoruz.