Mul-T-Lock Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Hırsızlık olaylarının artması, yaşam alanlarımızda yeni güvenlik önlemleri almamızı zorunlu hale getiriyor. Kamera ve alarm sistemleri bulunan mekânlarda bile kapı kilidi açılarak hırsızlık yapılabiliyor. Bu nedenle kapı güvenliğini güçlendirmek önemli hale geldi. Artık kapılarda daha sağlam ve yüksek güvenlikli kilitler kullanılmaya başlandı. Mul-t-lock kilit sistemleri güvenlik açısından ülkemizin ve dünyanın en iddialı ürünleridir. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise anahtarların kopyalanamaz olmasıdır. Evlerde ve ofislerde, otel, okul, şirket, fabrika gibi her tür iş yerinde mul- t- lock kilitler kullanılıyor. Çilingir Evi firmamızda mul-t-lock kilit çilingir hizmetlerini veriyor. Dalgın bir anınızda anahtarınızı içeride bırakabilir veya kaybedebilirsiniz. Anahtarınız kilit içinde kırılabilir veya hasar görebilir.

Bu tür durumlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Çilingir Evi firmamızın deneyimli ustaları mul-t-lock kilitlerini kolaylıkla açabiliyor. Multlock kilitleri maymuncukla açılmaz, kırılmaz,  kesilmez ve delinmez. Tüm bunlara karşı özel olarak güçlendirilmişlerdir. Mul-t-lock kilit ve anahtarla birlikte size bir güvenlik kartı verilir. Güvenlik kartı olmadan anahtarın kopyalanması mümkün değildir. Güvenlik kartıyla da sadece yetkili servisler anahtar kopyalayabilir. Yetkili olmayan anahtarcılarda kopyalanamaz. Çilingir Evi firmamız 7/24 mul-t-lock kilit servis hizmeti vermekte ve müşterilerimize mağduriyet yaşatmamaktadır. Firmamızda mul-t-lock kilit çeşitlerinin tümünü bulabilirsiniz. Ürün satışı yanında montaj ve tamir hizmetleri de vermekteyiz.

Mul-t-lock kilit sistemleri ülkemizdeki milyonlarca konut ve iş yerinin güvenliğini sağlıyor. İstanbul’da da en yaygın şekilde kullanılıyor. Mul-t-lock kapı açma, kilit tamiri, barel değişimi, şifreli kilit, uzaktan kumanda, mul-t-lock kilit kilit değişimi, kopyalama, çoğaltma gibi her türlü sorun ve ihtiyacınızda Çilingir Evi yetkili servisi olarak yanınızdayız. Bize bir telefon etmeniz yeterlidir. 20-30 dakika içinde verdiğiniz adrese gelerek sorunu çözmekteyiz. Hızlı, güvenli ve garantili servis hizmetlerimizle bölgemizde müşteri memnuniyeti sağlamış bulunuyoruz. En yeni mul-t-lock kilit sistemi olan master kilit sistemlerini de özellikle şirketlere, fabrikalara, otellere, okullara, hastanelere, ofislere tavsiye ediyoruz. Master kilit sisteminde tek bir anahtarla yetkili olduğunuz bütün kilitleri açabiliyorsunuz. Böylece onlarca anahtar taşıma derdiniz olmuyor, anahtar karmaşası yaşamıyorsunuz. Her kilit çeşidinin montajını firmamızın deneyimli ve eğitimli personeli kısa sürede yapmaktadır. Kilit açma, kilit tamiri gibi işlemleri hiçbir hasara yol açmadan yapıyoruz.