Keso Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Son yıllarda bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle büyük şehirlerde güvenlik en ciddi sorunlardan biri haline geldi. Evlerde ve işyerlerinde güvenli bir ortam yaratmak için çeşitli tedbirler alınıyor. Bu tedbirlerin en önemlisi sağlam ve dayanıklı kapılar yaptırmak, kapılara yüksek güvenlikli kilitler taktırmaktır. Milyonlarca evin ve işyerinin kapı güvenliği için kilit üreten firmalar da yeni yüksek güvenlikli kilitler üretmekte ve bu alandaki ihtiyaçları karşılamaktadır. Keso kilit sistemleri bu amaçla en çok tercih edilen ürünlerdir. Keso kilitler mekânlarda en iyi korumayı sağlıyor ve hırsızlığa geçit vermiyor. Çilingir Evi firmamız da keso kilit çilingir hizmetleriyle keso kilit bulunan mekânlarda kilitlerin sorunsuz kullanılmasına katkı sağlıyor.

Keso ürünleriyle yaşanan her sorunu en kısa sürede çözüyoruz ve mağdur olmanızı önlüyoruz. En çok iletilen sorun anahtar kaybı, anahtar kırılması ya da anahtarların içeride kalması sonucu açılamayan kapılar oluyor. Böyle bir sorun olduğunda hemen firmamızı arayabilirsiniz. Keso kilit sistemleriyle ilgili eğitimler alan deneyimli personelimiz kapınıza hiçbir zarar vermeden kapınızı açacaktır. Gerekirse anahtar kopyalayacaktır. Firmamız keso kilit satışı, keso kilit servis hizmetleri, keso kilit teknik servis, keso anahtar yapımı gibi keso markasıyla ilgili tüm işlemleri yapmaktadır. Satışını yaptığımız keso kilit modelleri arasında keso güvenlikli yarı zırhlı kilit, yüksek güvenlikli kilit, keso özel ölçü barel, keso Rs 10 kilitler bulunuyor. Barellerin çelik zırhlı olması keso marka kilitlerin tercih edilme sebebi oluyor.

Mevcut kilidinizden memnun değilseniz veya taşındığınız yeni evin kilidinden memnun değilseniz firmamızdan keso kilit kilit değiştirme hizmeti de talep edebilirsiniz. Şehrin neresinde olursanız olun servis ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek kapınıza ve bütçenize en uygun kilit modelinin montajını yapacaktır. Satışını yaptığımız tüm kilit ve anahtar modelleri gibi keso kilitleri de orijinaldir ve garantilidir. Ayrıca yaptığımız işlemler için de iki yıl garanti vermekteyiz. Çilingir Evi olarak kilit satış, montaj ve tamir hizmetlerini 7/24 kesintisiz vermekteyiz. Keso kilit taktırdığınız evinizde ve işyerinizde en üst seviyede güvenlik sağlamış olursunuz. Keso kilitlerini hırsızlar kolayca açamayacak, kıramayacak ve hırsızlığı gerçekleştiremeyecektir. Ayrıca işletmelerde, kurumlarda, okullarda, hastanelerde, otellerde keso master kilitler anahtar karmaşasına son verecektir. Tek bir anahtarla yetkili olunan tüm kilitler açılabilecektir. Çilingir Evi firmamız tüm kilit ihtiyaçlarınız için en iyi çözümleri sunmaktadır.