Kale Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük kilit üreticisi olan Kale Kilit sürekli geliştirdiği kilit modelleriyle her türlü mekânın en iyi şekilde korunmasını sağlıyor. Hırsızlık olaylarının büyük çoğunluğu kapı kilitlerinin devre dışı bırakılması sonucu gerçekleşiyor. Bu nedenle hırsızlığın önlenmesinde en önemli rolü güvenli kilitler oynuyor. Hırsızların birçok kilit modelini rahatlıkla devre dışı bırakabilmesi kilit üreticilerinin yeni modeller geliştirmesine neden oldu. Zorlama ve kırılmalara karşı sağlam ve dayanıklı kilitler üretildi. Bu konuda kale kilit öncü bir marka olmayı başarmıştır. Çilingir Evi firmamız da kale kilit çilingir hizmetleri vermekte ve müşterilerin her türlü kilit sorununu çözmektedir. Kale Kilit marka güvenli kilitleri sıradan anahtarcılar açamaz.

Anahtarınız kaybolduğunda, kırıldığında ya da bir dalgınlıkla içeride kaldığında kilidi zorlamadan hemen bize haber vermelisiniz. Yetkili servis olarak deneyimli personelimiz, yeterli ekipmanlarımızla kısa sürede kapınızı açıyoruz. Yetkili olmayan anahtarcılar ise çoğu kez kilit göbeğini kırmakta ve size yeni kilit aldırmaktadır. Bu tür gereksiz masraflarla karşılaşmamak için en doğru adres Çilingir Evi yetkili servis firmamızdır. Servis hizmetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet önemlidir. Kale kilit servis hizmetlerini en hızlı şekilde, uygun fiyatlarla ve kesin çözümlerle vermekteyiz. En geç 30 dakika içinde mobil servis araçlarımızla sorun yaşanan adrese gidebiliyoruz. Kale Kilit markasının tüm modellerinin satışını, tamir ve montajını yapan Çilingir Evi firmamız bölgemizin en güvenilen servisidir. Satışını yaptığımız ürünler orijinal Kale Kilit ürünleridir.

Tuzaklı kilit satışı ve montajı, barelli kilit satışı ve montajı, mandallı kilit satışı ve montajı konularında servis personelimiz deneyimli ve eğitimlidir. Kilit sorunlarında bazı durumlarda göbeğin değiştirilmesi yeterli olmuyor. Bu durumda Kale Kilit kilit değiştirme işlemini de kısa sürede ve kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Kısaca hizmetlerimiz aarsında kale çelik kapı açma, kale kasa açma, kale çelik kapı kilit değiştirme gibi hizmetlerimiz bulunuyor. Kale kilit markası tüm ürünlerin satış, montaj ve tamir hizmetlerini veriyoruz. Kapı güvenliğimiz için bir dünya markası olan kale kilit ürünlerini kullanmanız size büyük avantajlar sağlayacaktır. Servis hizmeti yeterli olmayan ürünler size beklenmedik masraflar çıkarabilir, zaman kayıpları yaşamanıza neden olabilir. Çilingir evi firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak hizmet vermekte ve kilit sorunu nedeniyle mağduriyet yaşamanıza engel olmaktadır.