İto Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Ev ve işyerlerimizin güvenliği için öncelikle kapı güvenliğin sağlanması gerekir. Sağlam çelik veya Amerikan kapı güvenlik açısından önemlidir ama yeterli değildir. Bu kapılarda yüksek güvenlikli kilit sistemleri de bulunmaktadır. Yeni üretilen kilitler hırsızların kolayca açamayacağı özelliklere sahiptir. Güvenli kapılar için kaliteli markaların ürünleri tercih edilmelidir. Pek çok markanın kilit satışlarını yapan Çilingir Evi firmamız İto marka kilitlerin de satışını yapmaktadır. Ayrıca ito kilit çilingir hizmetiyle de ito kilitlerinin sorunsuz kullanılmasını sağlamaktadır. Satış ve montajını yaptığımız ito kilit çeşitleri arasında silindirler, silindirli kilitler, tirajlı kilitler, asma kilitler, oda kapısı kilitleri bulunuyor. Ürünlerimizin hepsi garantili ve orijinaldir.

Ev ve işyeri kapılarında, para kasalarında, otolarda yaşanacak her türlü ito kilit ve anahtar sorunlarını hızlı ve garantili olarak çözmekteyiz. Kapı anahtarınız kaybolduğunda, kırıldığında ya da içeride kaldığında kilidi zorlayarak kapıyı açmaya uğraşmayın. Yüksek güvenlikli kilitler zorlanarak açılmazlar. Böyle bir durumda hemen bizi arayın. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz özel maymuncuklarla kilidi kolayca açacaktır. İto kilit servis hizmeti kapsamında anahtar çoğaltma, anahtar kopyalama gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Kapı açma, kapı kilidi montajı, barel değişim, oto kilit tamiri, oto anahtarı, otel, fabrika, okul gibi tesislerde master sistem uygulamaları, şifreli, kartlı kilit sistemleri montaj ve tamiri gibi hizmetleri Çilingir Evi firması olarak vermekteyiz. Yeni teknolojilerle üretilen kilitlerin montaj ve tamir işlerini sıradan anahtarcılar yapamaz. Kilit sistemleri hakkında eğitim almış sertifikalı ustalar sorunları çözebilir.

Çilingir Evi firmamız sertifikalı ve deneyimli personeliyle, müşteri memnuniyeti ilkesiyle servis hizmeti vermektedir. Kapı güvenliğinin sağlanmasında önemli bir husus da kilit değiştirmektir. Yeni taşındığınız bir evin ya da yeni açtığınız bir işyerinin kilidini değiştirmek güvenlik açısından yararlı olacaktır. İto kilit kilit değiştirme işlemlerini de firmamız yapmaktadır. Kapı için en uygun kilidin montajını yaparak yaşam alanınızı güvenli hale getiriyoruz. Şifreli elektronik kilitlerin şifre değiştirme işlemleri için de firmamıza başvurabilirsiniz. Master kilit sistemi montaj ve servis hizmetleri için de firmamız yetkilidir. İto master kilitlerle yanınızda tomarla anahtar taşımak zorunda kalmayacaksınız. Tek bir anahtarla yetkili olduğunuz bütün kapıları açabileceksiniz. Birçok markanın yetkili servisi olan Çilingir Evi firmamız hizmetlerini 7/24 kesintisiz olarak veriyor. Mobil araçlarımızla talep gelen bütün adreslere 20-30 dakika içinde ulaşıyoruz ve sorunları çözüyoruz.