Haska Çelik Kapı Açma – Kilit ve Çilingir Hizmetleri

Haska çelik kapı,  akıllı kilit uygulamaları ve kurşungeçirmez cam kaplamalı modelleriyle sektörde öne çıkıyor. Şimdi de sihirli kilit anlamındaki Magic Lock kilit sistemiyle donatılmış yüksek güvenlikli ve sağlam kapı modelleriyle yeniliklerine devam ediyor. Haska çelik kapılar balyoz darbesi, omuz darbesi ve forklift ile yapılan dayanıklılık testlerinden başarı ile çıkmıştır. Sağlamlığı ve Magic Lock kilit sistemi sayesinde dışarıdan bir müdahale ile bu kapıların açılması mümkün değildir. Günümüzde mekânların en çok ihtiyacı olan güvenliği haska çelik kapılarla sağlayabiliriz. Haska çelik kapı açma işlemi de diğer kapılardan farklıdır. Kapı açma işlemini kilit sistemleriyle ilgili eğitim almış uzman çilingirler yapabilir. Haska çelik kapı yetkili servisi olan Çilingir Evi firmamız kapı açma işlemini kapılara zarar vermeden gerçekleştiriyor.

Normal kapı kilitlerinde dil ve mil sistemi bulunur. Ama yeni nesil haska çelik kapı kilitlerinde dil ve mil yoktur. Bunun yerine dijital sistem bulunuyor. Kilitler parmak izi, radyo frekansları, uzaktan kumanda ile çalışıyor. Dil ve mil kullanılan normal kapı kilitleri itme, vurma gibi darbelerden zarar görüyor. Ama haska çelik kapı kilidi darbelerden etkilenmiyor. Hatta depremlerde sıkışarak kapının açılmamasına yol açmıyor. Sağladığı yüksek güvenlik ve estetik görünümüyle haska çelik kapılar ülkemizde olduğu kadar yurt dışında da çok tercih ediliyor. Bina giriş kapılarında, daire kapılarında, dış ortam kapılarında haska kapı kullanarak güven ve huzur içinde yaşayabilirsiniz.

Ancak haska kapı kullanıcıları da zaman içinde bir çilingire ihtiyaç duyabilir. Anahtarlarınızı içeride unutabilirsiniz, kaybedebilirsiniz. Böyle bir durumda haska çelik kapı çilingir hizmetlerinde yetkili servis olan Çilingir Evi firmamıza başvurmalısınız. Çilingir Evi firmamız birçok ünlü markanın yanında haska çelik kapıların da servis hizmetlerini vermektedir. Günümüzde çilingir hizmetlerinin kapsamı eskiye oranla daha da artmıştır. Firmamız haska çelik kapı açma, kilit montajı, anahtar çoğaltma işlemleri yanında, oto çilingir hizmetleri, kasa açma, kilit satışı hizmetlerini de vermektedir. Çilingir hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti hedefiyle vermekteyiz. Bu kapsamda hizmet talep edilen adreslere mobil servis araçlarımızla en fazla 30 dakika içinde gitmekteyiz. Servis ekibimiz eğitimli, deneyimli, uzman çilingirlerden oluşmaktadır. Uygun fiyatlarımızla da müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.