Hakkımızda

Çilingir Evi; 1996 yılında Altıntepe Mahallesi, Maltepe’de kurulmuş olan ve müşterileri için en hızlı çilingir hizmetlerini sunmayı kendine amaç edinmiş bir markadır. En büyük ve kaliteli markaların ürünlerini kullanarak müşterilerine hizmet vermeye son sürat devam eden Çilingir Evi, 21 yıllık dev tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sektörünün öncülerinden biri olmayı başarmıştır. Başta Kartal, Maltepe, Kadıköy olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasının tüm bölgelerine çilingir hizmeti sunmakta olan Çilingir Evi, uzman çilingir ekibi sayesinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

Müşterilerinin yaşayabileceği acil durumları göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde çilingir hizmetleri sunmayı kendine amaç edinen Çilingir Evi; İstanbul Anadolu yakasının her bölgesine çilingir hizmeti sunmaktadır. Acil durumlar için hızlı bir şekilde çilingir ekibi yönlendirerek müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimini kazanmış uzman çilingir ekibi sayesinde müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacına cevap vermeyi başaran Çilingir Evi, günden güne gelişen teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini güncel bir şekilde hazırlamaktadır. Bu sayede güncel hizmetler sunmayı başaran Çilingir Evi; başta Kale Kilit, Star Çelik, Sur Çelik, Victory Kilit, İto Kilit olmak üzere birçok büyük markanın ürünlerini müşterilerine sunmayı ve büyük markaların ürünleri için teknik destek, çilingir hizmetleri sunmayı başarmaktadır. Birçok farklı büyük markaya hizmet vermesinden ötürü müşterilerinin her türlü isteğine ve ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başaran Çilingir Evi, sunduğu detaylı hizmetleri sayesinde oldukça çözüm odaklı bir markadır.

Çilingir Evinin Sunduğu Hizmetler

Her türlü markanın açılmayan arızalı çelik kapılarını hızlı bir şekilde açmayı başaran Çilingir Evi, çelik kapılarda meydana gelen her türlü arızayı tamir etmektedir. Aynı zamanda başta Kale, Keso, İto, Yale, Victory, Mul-T markaları olmak üzere birçok marka kilitte meydana gelen her türlü arızayı gidererek kilitlerin kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra çelik kasalar, emniyetli yangın kapıları gibi birçok farklı kategoride de başarılı çilingir hizmetleri sunan Çilingir Evi, uzman çilingir ekibi sayesinde müşteri memnuniyetini had safhada tutmayı başarmaktadır.