Evva Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Evva kilitler üstün teknik özellikleriyle ülkemizde de en çok tercih edilen kilitlerdir. Binlerce konutun, iş yerinin, fabrika, okul, otel gibi mekânların kapı güvenliği evva kilitlerle sağlanıyor. Yaşam alanlarının güvenliği insanların en öncelikli ihtiyacıdır. Ancak ne yazık ki hırsızlar da artık teknolojik yöntemler kullanarak birçok kilidi devre dışı bırakabiliyor. Dünyaca ünlü kilit firmaları da hırsızların yöntemlerine karşı, yüksek güvenlikli yeni kilit modelleri tasarlayıp üretiyor. Ancak bu kilitler hırsızlığı önlerken mekân sahibini de zor durumda bırakabilir. Kullanıcı anahtarını kaybettiğinde, mekân içinde unuttuğunda ya da anahtar kilit içinde kırıldığında kapının açılması imkânsız oluyor. Bu tür durumlarla karşılaştığınızda evva kilit çilingir hizmeti veren Çilingir Evi firmamıza başvurabilirsiniz.

Çilingir Evi firmamızın deneyimli çilingirleri kapınıza hiçbir zarar vermeden kapınızı açacaktır. Sıradan bir anahtarcı ise böyle bir durumda kilidi zorlamak zorunda kalır ve kapıya zarar verebilir. Evva kilidin en önemli özelliği anahtarının kopya edilememesidir. Ayrıca çelik takviyeli olduğu için darbelere ve kırılmaya karşı dirençli olmasıdır. Günümüzde daire kapılarında çelik kapı ya da amerikan kapı tercih ediliyor. Ama kapılar ne kadar sağlam olursa olsun yüksek güvenlikli kilit olmadığı zaman kapı güvenliği sağlanamıyor. Çelik kapılarda bile çoğu kez ucuz kilitler kullanılıyor ve bu kilitler kolayca kırılabiliyor. Ama çelik takviyeli kilitler, 2-3 tuzaklı kilitler, maymuncukla açılamayan kilitler, kopya yapılamayan kilitler en güvenli kilit çeşitleridir. Tabi bu kilitler sıradan pirinç kilitlere göre çok daha pahalıdır. Evva marka güvenli kilitlerin montajı için evva kilit servis hizmeti veren Çilingir Evi firmamızı arayabilir ve kapınıza en uygun kilidi taktırabilirsiniz.

Çilingir Evi firmamız evva kilit satışı, kilit montajı, kilit tamiri, kapı açma, anahtar çoğaltma gibi tüm kilit ve anahtar işleriniz için 7/24 hizmet vermektedir. Servis personelimiz kilit ve anahtarlarla ilgili eğitimler almıştır ve çalışmaları sırasında kapılara hiçbir zarar vermezler. Evinizdeki ya da işyerinizdeki kapı kilidiniz güvensiz bir ürün ise bize haber verin, hemen güvenli bir kilitle değiştirelim. Firmamız evva kilit kilit değiştirme hizmetiyle mekânlarınızı daha güvenli hale getiriyor. Ayrıca bir iş yerinde yöneticiyseniz ve çok sayıda anahtar taşımak zorunda kalıyorsanız size master kilit tavsiye ederiz. Master kilit sistemiyle tek bir anahtarla bütün kapıları açabilirsiniz ve bir sürü anahtarı taşımak zorunda kalmazsınız. Her mekanın güvenliği için özel kilit çözümlerini firmamız sunmaktadır.