Dierre Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Ev ve işyerlerinizin konforlu olması buradaki yaşamın huzurlu olduğu anlamına gelmez. Mekândaki huzur ancak güvenli olduğu zaman sağlanır. Siz evde yokken veya gece uyurken evinize hırsız girme riski varsa bütün huzurunuz kaçacaktır. Ya da iş yerinizi kapatıp evinize gittiğinizde bir hırsızlık olma ihtimali sizi hep tedirgin edecektir. Yaşama alanlarınızda huzurlu olmanız için kapı güvenliğinin yüksek güvenlikli kilitlerle sağlanmış olması gerekir. Ancak bundan sonra mekânınızda huzurla yaşarsınız. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak kapı kilit sistemlerinde de yenilikler yapılıyor. Pek çok kilit firması işlevsel ve yüksek güvenlikli kilitler üretiyor. Dierre kilit ve anahtarları da özel projelerde istenen güvenliği en iyi şekilde sağlıyor. Çilingir Evi firması olarak Dierre kilit çilingir hizmetleri vererek bu alandaki ihtiyacı karşılıyoruz.

Dierre kilitler her kapıda kullanılamıyor. Sadece Dortek çelik kapı firmasının ürettiği kapılarda kullanılabiliyor. Bu kapılara başka markaların kilitleri uygun değildir. Özel tasarımı ve özel kullanım özellikleri bulunuyor. Ancak piyasada orijinal olmayan kilit, göbek ve anahtarlara da yaygın olarak rastlayabilirsiniz. Kapınızın zarar görmemesi ve yüksek güvenlik sağlanması için orijinal dierre marka kilit ve anahtar kullanmalısınız. Dierre kilit servis hizmetlerini veren Çilingir Evi firmamızda orijinal dierre kilitlerini de bulacaksınız. Bu kilitler özel tasarım olduğu için montaj ve tamir işlemleri için de mutlaka yetkili servis olan Çilingir Evi firmamıza başvurmalısınız. Anahtarınızı evde unuttuysanız ya da kaybettiyseniz kapı açmak için başvuracağınız adres firmamız olmalıdır. Aksi durumda kapınız hasar görecektir.

Dierre kilitlerin iki farklı modeli bulunuyor. Her iki model de firmamızda mevcuttur. Çilingir hizmetleri kapsamında dierre kilit kilit değiştirme işlemleri için de firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Yeni bir eve taşınma durumunda ya da yeni bir iş yeri açma durumunda yapılması gereken ilk iş kilitleri değiştirmektir. Çelik kapınız için en uygun olan dierre kilit değiştirme işlemini kısa sürede ve kapınıza hasar vermeden gerçekleştiriyoruz. Dierre taklit kilitlerini piyasada çok ucuz fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Ancak bu kilitler mekân güvenliğinizi sağlamayacaktır. Firmamızda 400-450 TL ye orijinal kilitleri alabilirsiniz. Satış yanında montaj ve tamir hizmetleri için de deneyimli ve uzman ekibimiz hizmet vermektedir. Mobil servis araçlarımızla bulunduğunuz her yere 30 dakika içinde geliyoruz ve kilit işlemlerinizi yapıyoruz.