Deco Çelik Kapı Açma – Kilit ve Çilingir Hizmetleri

Her insanın evinde veya iş yerinde güven içinde yaşaması en temel hakkıdır. Bu hak yasalarla güvence altına alınsa da, evimizin ve işyerimizin güvenliği için bizim de gerekli tedbirleri almamız gerekir. Bir mekâna giriş ve çıkışlar kapılardan yapılır. O halde mekânın güvenliğine kapılardan başlamak, bilgimiz dışında kötü niyetli kişilerin mekânımıza girmesini engellemek zorundayız. Bunu da sağlam ve güvenli kapılarla sağlayabiliriz. Teknolojinin de gelişmesiyle artık çok daha sağlam ve yüksek güvenlikli kapılar üretilebiliyor. Ancak ülkemizde güvenli kapı denince akla birkaç marka geliyor. Bunlardan biri deco çelik kapıdır. Sağlam gövde yapıları ve yüksek güvenlikli kilit sistemleriyle deco çelik kapı açma hırsızlar için neredeyse imkânsızdır. Ama siz de anahtarlarınızı kaybettiğinizde ya da içeride unuttuğunuzda kapıyı açamayacaksınız. Bu konuda bir çilingir firmasından hizmet almanız gerekecektir.

Çilingir Evi firmamız birçok ünlü markanın yanında deco çelik kapı yetkili servis firmasıdır. Deco kapılar ve kilitler için her türlü sorununuzda hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Deco kapılarda standart kilitler yanında güvenliği artırılmış farklı kilit sistemleri de kullanılıyor. Özellikle parmak izi okuyucu kilit sistemi en güvenli deco çelik kapı kilidi olarak kapılara takılıyor. Parmak izi kilitlerde manuel- anahtarla kontrol, uzaktan kumanda ile kontrol ve parmak izi ile kontrol imkânına sahipsiniz. Bu kilit sistemine 30 kişiye kadar parmak izi tanımlanabiliyor. Bu nedenle özellikle çok çalışanlı ofislerde tercih edilen kilit sistemidir. Tek tuşla kapı kilitleme ve acil durumlarda kilit sisteminin çalışmasını zorlaştırmayan tasarım özelliklerine sahiptir.

Deco çelik kapı çilingir hizmetlerinin yetkili servisi olan firmamızdan 7/24 hizmet talep edebilirsiniz. Kapı açma, kilit montajı, kilit değiştirme, anahtar çoğaltma gibi tüm talepleriniz en hızlı şekilde karşılanacaktır. Yeni nesil çelik kapı ve kilitleri uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez. Ancak kullanım hatalarından kaynaklanan sorunları herkes yaşayabilir. Bu durumda artık profesyonel hizmet veren çilingir firmalarına başvurmak gerekir. Sektörün en iyilerinden olan Çilingir Evi firmamız eğitimli, deneyimli ve uzman çilingirlerle servis hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca kapı ve kilit sorunları her an karşımıza çıkabilir ve anında sorunun çözülmesi gerekir. Bu nedenle firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Mobil servis araçlarımızla sorun yaşanan adrese en geç 30 dakika içinde gitmekte ve sorunu çözmekteyiz.