Çelik Kasa Açma

İnsanların can güvenliği kadar mal güvenliği de önemlidir. Değerli evrakların, para ve altınların yüksek güvenlikli kasalarda saklanması gerekir. Özellikle son yıllarda hırsızlıkların artması mal güvenliği için alınması gereken tedbirleri daha da önemli hale getirmiştir. Evlerde, ofislerde, bankalarda, resmi kurumlarda, kuyumcularda, fabrikalarda ve yüklü paraların olduğu tüm işyerlerinde özel para kasaları bulunuyor. Çeşitli markaların çeşitli modellerle ürettiği kasalar sağlam gövde yapısı ve güvenli kilit sistemleriyle saklanacak malzemeler için en yüksek korumayı sağlamaktadır. Ancak kasa anahtarlarının kaybolması veya şifrenin unutulması durumunda sıradan bir anahtarcıya değil, deneyimli bir çilingire başvurulması gerekir. Çilingir Evi firmamız kasa açma, anahtar yenileme, şifre değiştirme gibi hizmetleri deneyimli profesyonel kadrosuyla vermektedir.

Ev ve ofislerde daha basit kilit sistemleri bulunuyor. Üretici firmalar kendilerine has metotlarla kilit sistemi üretiyor. Bu nedenle her marka kasa için özel açma yöntemleri uygulanıyor. Mekanik sistemli kilitler ve dijital kilitler farklı yöntemlerle açılabiliyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, kilidi açamıyorsanız, anahtar dönmüyorsa veya kilide anahtar girmiyorsa zorlama yapılmamasıdır. Zorlama yapıldığında anahtar kilit içinde kırılır ve bu durumda çözüm imkânsızlaşır. Bankalarda, kuyumcularda ve benzeri iş yerlerinde artık yüksek güvenlikli çelik kasalar kullanılıyor. Bu kasalarda kademeli kilit sistemleri bulunuyor. Çelik kasa açma konusunda ekibimiz son derece deneyimli ve bilgilidir. Kısa sürede sisteme zarar vermeden kasanızı açmaktadır.

Kullanım amacına göre para kasaları ev tipi, ofis tipi, ticari kasalar, otel ve hastane tipi kasalar gibi çeşitlere ayrılıyor. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak para kasalarının güvenliği de artık dijital sistemlerle sağlanıyor. Çilingir Evi firması olarak hem mekanik kilitleri hem de dijital kilitleri açma konusunda hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz. Para kasası açma işlemlerinde kasaya hiçbir zarar vermiyoruz. Kasa açma hizmetlerinde gecikme birçok mağduriyetlere neden olur. Bu nedenle hızlı hizmet oldukça önemlidir. Kasa açma talebi aldığımız her bölgedeki adrese 15-30 dakika içinde hizmet götürüyoruz. Bunu yaygın bayi ağımız ve deneyimli personelimizle gerçekleştiriyoruz. Kapı açma, kasa açma, oto kilidi açma konularında garantili servis hizmetimizden yararlanmak için bir telefon etmemiz yeterlidir. Para kasanızın markası ve modeline olursa olsun deneyimli personelimiz mutlaka bir çözüm üretecektir.