Beykoz Çilingir – Beykoz Anahtarcı – 7/24 Acil Çilingir Hizmeti

Kapıda kalma durumu günümüzde insanların canını son derece sıkan ve oldukça fazla vakit kaybettiren problemlerden bir tanesidir. Kapının anahtarının unutulması, kaybolması veya kırılması, çelik kapıda meydana gelen arızalar gibi çeşitli sebeplerden dolayı çelik kapılar açılmama gibi durumlar gösterebilmektedir. Bu gibi problemlerin üstesinden gelebilmek için ise usta bir çilingir desteği almak kesinlikle zorunludur. İşinde uzman bir çilingir, çelik kapıda meydana gelen arızaları tamir edebilir ve açılmayan çelik kapıları zarar vermeden açabilmektedir. Beykoz Çilingir servis olarak bu tip can sıkıcı ve vakit kaybettirici problemlerin üstesinden gelebilmek için Beykoz’un her mahallesine ve semtine profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin acil durumlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde sunduğumuz Beykoz anahtarcı hizmetimiz ile değerli müşterilerimizin yaşadığı problemlerin üstesinden gelmekteyiz. Uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip usta çilingir ekibimiz ile Beykoz’un her bölgesine hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz farklı hizmetlerden dolayı müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi başarmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler

  • Müşterilerimizin acil durumlarını hesaba katarak Beykoz acil çilingir hizmeti sunmaktayız ve müşterilerimizin vakit kazanmasını sağlamaktayız.
  • Çelik kapınızın kilit yuvasında meydana gelen küflenme, aşınma ve benzeri sorunları çözerek çelik kapınızı kullanılabilir bir hale getirmekteyiz.
  • Çelik kapınızın açılmama gibi durumlarında en doğru müdahaleleri yaparak kapınıza zarar vermeden açma işlemleri gerçekleştirmeyiz.
  • Kapınızın anahtarının kaybolması, kırılması veya yamulması gibi durumlarda yeni bir anahtar oluşturarak size teslim ediyoruz.
  • Kilidinde problem meydana gelen ve açılmayan çelik kasalarınızı kasaya herhangi bir zarar vermeden açıyoruz.
  • Eskimiş ve kullanılamaz hale gelen kapı kilitlerinizi değiştirerek yeniliyoruz.
  • Yangın kapılarınıza özel olarak müdahale ederek üst düzey güvenlik önlemleri almak için yüksek güvenlikli kilit sistemleri takıyoruz.
  • Anahtar arızası ve benzeri durumlardan ötürü açılmayan oto kapılarınızı, aracınızın kapısına herhangi bir zarar vermeden açıyoruz.
  • Üst düzey güvenlik önlemleri için kapılarınıza yüksek güvenlikli kilitler takıyoruz. Yüksek güvenlikli silindir kilit ve yüksek güvenlikli asma kilit seçeneklerimiz ile güvenliğinizi had safhada tutuyoruz.
  • Bir anahtar ile yetki verdiğiniz birçok kilidi açabilmeniz ve kolaylık yaşamanız için Master kilit sistemi montajı yapıyoruz.