Atra Kilit Çilingir – Servis ve Tamir Hizmetleri

Birçok ünlü markanın kilit satış, tamir ve montaj hizmetlerini veren Çilingir Evi firmamız, Atra kilitleri servis hizmetlerini de vermektedir. Atra kilit bir İtalyan markası olup güvenlik özellikleriyle öne çıkmakta ve tercih edilmektedir. Atra kilitler tasarımları ve kullanım özellikleriyle diğer markalara göre birçok farklılığa sahiptir ve genellikle zırhlı ve çelik kapı sistemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik sağlayan bu kilitler özellikle banka, döviz büroları, ATM zırhlı kasalarında kullanılmaktadır. Atra kilit sistemlerinde merkezi kilit bağımsız çalışabilmekte ve servis kilitleri merkezi kilitleri bloke edebilmektedir. Servis kilidi kilitlendiğinde merkezi kilit kendi anahtarıyla dahi açılamaz. Atra kilit anahtarları herhangi bir anahtarcı tarafından kopya edilemez. Atra kilit çilingir hizmetlerini veren Çilingir Evi firmamız kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.

Atra kilit sorunlarında sıradan anahtarcılar hem kapıya hem de kilit sistemine büyük hasar verebilir. Çilingir evi firmamız kapı açma, göbek değiştirme, anahtar yedekleme işlemlerini hasarsız olarak yapmaktadır. Anahtarınız kaybolmuş olabilir, kilit içinde kırılmış olabilir ya da anahtarınızı içeride unutmuş olabilirsiniz. Böyle durumlarda ilk işiniz bizi aramak olsun. Kapınıza hiçbir zarar vermeden açıyoruz. Tüm bu işlemleri ileri teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman çilingirlerimizle yapıyoruz. Atra kilit servis hizmetlerini daha çok çelik kapı, zırhlı kasa gibi yüksek güvenlik gerektiren mekânlar için veriyoruz. Atra kilit çilingir hizmetleri oldukça zorlu bir hizmettir ve firmamız bu zorlu hizmeti kusursuz bir şekilde vermektedir.

Farklı tasarımı ve farklı fonksiyonları nedeniyle atra kilit kilit değişimi de zorlu bir hizmettir. Kilit değişimini herhangi bir anahtarcı kusursuz bir şekilde yapamaz. Kilit değişimi için de atra kilit yetkili servisi olan Çilingir Evi firmamızı arayabilir ve güvenle kilit değişim işlemini yaptırabilirsiniz. Çilingir Evi firmamız kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir. Kapı açma, anahtar çoğaltma, kilit tamiri, kilit değişimi başta olmak üzere tüm sorunlarınızı günü her saati bize iletebilirsiniz. Mobil araçlarımız ve uzman ekibimizle en kısa sürede verdiğiniz adrese gelip sorunlarınızı çözüyoruz. Sıradan bir anahtarcıya belki daha az ücret ödersiniz ama sorununuz güvenli bir şekilde çözülmez. Kusursuz ve garantili bir hizmet elbette biraz daha pahalı olacaktır. Ama güvenliğiniz için en doğru olan da budur.